KARABİBER BÜYÜSÜ VE NOHUT BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

 

Sitemizin sevgili okurları, yeni makalemde son zamanlarda aldığım sorulara yanıt vermek amacıyla karabiber ve nohut büyüsü konusuna değinmek istiyorum. Aşk, sevgi ve muhabbet adına yapılan büyülerden en çok bilineni “KARABİBER VE NOHUT BÜYÜSÜDÜR” . Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki bu yazacağım işlemlerin HAVAS İLMİ ile uzaktan yakından ilgisi yoktur. Bu konulardaki makaleler sadece internetteki bilgi kirliliğine karşı yazılmış yazılardır.

 

Karabiber büyüsü tesiri diğer işlemlere göre çabuk geçen fakat kısa zaman için etkili aşk , sevgi ve muhabbet büyülerinden birisidir. Arası soğuk veya dargın olan iki kişiye sıcaklık vermek için kullanılan bir işlemdir.Burada kullanılacak malzeme değirmende çekilmemiş tane karabiberdir. Fakat çok önemli bir husus satın alınırken teraziye girmemiş, tartılmamış yani gramı belli olmayan tane siyah karabiber kullanılır.

      Karabiber ve nohut büyüsü kaç gün yakılmalıdır?

7 gün veya 14 gün süre ile, her gün 41 adet tane siyah karabiberin üzerine, tek tek muhabbeti arzulanan kişinin anne ismi ile birlikte belirli sayılarda besmele çekilmeden belirli  ayetler okunur. Teşvik olmaması açısından ayet adı ve sayısı vermemekteyim.

       Karabiber ve nohut büyüsü nasıl yakılır?

Okunmuş karabiberler tercihen yatsı namazından sonra 41 adet karabiber kısık ateşte 1-2 saat süre ile yavaş yavaş kavrulur. Kavrulurken de sürekli niyet edilir. Bu süreç 7 veya 14 gün süre ile devam edilir. Kavrulmuş olan biberler ertesi gün ayak basılmayan bir yere toprağa gömülür.

5. Veya 6. Günden itibaren gözle görülür etkisi hissedilir. Kişinin muhabbetinde bir artış, sürekli arama isteği görülür. Fakat bu bir sıcaklık büyüsüdür. Asla bağlama işlemi değildir. Bu nedenle karabiber büyüsünü yapmayı bıraktıktan kısa bir süre sonra eski haline dönülür. Asla helal bir işlem değildir, haramdır.

Bu işlemlerin aynısı nohut veya kuru üzüm ile de yapılır. Nohutların ve üzümlerin satın alırken aynı karabiber gibi tartılmaması gerekmektedir. Yoksa hiçbir etkisi olmaz. Okunmuş olan nohutlar da aynı şekilde 7 veya 14 gün süre ile ağır ateşte kavrularak niyet üzerine yakılır ise ilgisi azalmış veya aramayan sevgilide sürekli arama isteği belirir.

Karabiber büyüsüne kaç gün devam edilmelidir?

Ertesi gün yakılmış olan nohutlar veya üzümler asla çöpe atılmaz. Ayak basmayan bir yere toprağa gömülür. 14 gün geçtiği halde hala etki olmadı ise 21. Güne tamamlanabilir. Karabiber, nohut veya üzümün kısık ateşte yakılması da önemlidir. Çabuk yanan biberlerin etkisi de çabuk geçecektir. Bu nedenle mümkün olduğu kadar kısık ateşte yakılır.

Karabiber büyüsünün bir diğer uygulanış şekli ise, her gün 41 adet biberin direkt ateşte cezve ile yakılmasının yanı sıra, içi oyulmuş bir elmanın içine bezir yağı doldurularak, biberlerin bu bezir yağının içine gömülmesi ve elmanın köz ateşe yerleştirilmesi şeklindedir. Eskiden sobanın kullanıldığı evlerde bu şekilde yapılan bu büyü günümüzde uygulaması zor bir hal almıştır.

Önemle belirtmek isterim ki bu tür uygulamalarda, yakma sırasında sufli cinlerin yönlendirilmesi sureti ile etki yapılır. Bu nedenle yapan kişi ve yapılan kişiye musallat olma ihtimali çok yüksektir. Üzerinizde korumanız olmadan, bilinçsizce uygulamalar daha sonrasında ruhani hastalıklara yol açmaktadır. Bunu önemle arz etmek istedim.

Sevgili okuyucularım, detaylı olarak anlattığım bu bölümde elimden geldiği kadar sizin zihninizdeki soruları yanıtladığıma inanıyorum. Sevgi ve saygılarımla….

 

MEDYUM BAHAR HOCA

13 yorum

 1. Daha önce bi kaç kişiye bakım yaptırmış biri olarak söylemeliyim ki bahar hanımın ilgisine ve bakımına gerçekten hayran kaldım, işini hakkıyla yapan gerçek bir medyum hoca herkese tavsiye ederim.

 2. Bahar hoca konusmalarıyla ınsanın içini rahatlamakla kalmayıp işini tam olarak yerıne getıren ıcten samımı ve yaptıkları ile derdınıze derman olan bır hocadır. tesekkurler meydum bahar hoca

 3. Bahar hocama gerçekten çok teşekkür ediyorum çok hanimefendi ve saygılı bir karakteri var,bir o kadar da dürüst ve anlayışlı..Bakımlarıda gerçekten hayranlık uyandırıcı..Eğer ki manevi desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Bahar hoca bunun için adeta bicilmiş bir kaftan engin bilgisi ve tatlı diliyle insana büyük bir güç sağlıyor..İyi ki var..

 4. Bahar hocam siz neredeyse çok fazla hınca ile görüşüp çalışıp sorunlarla boğuşup çaresiz kaldığım anda karşıma çıktınız. Şükür ki Rabbime sizinle tanıştım. Bi bayanı ancak bi bayan bu kadar iyi anlayabilirdi. Derdime ortak oldunuz benimle konuşmalarınız bakımlarınız bana güven verdi işleme başladık. İnşallah sa sonucu olumlu şekilde alıp tamamlıyacağuz. Herkese sizi tavsiye ederim gönül rahatlığıyla. Allah herzaman sizi korusun inşallah. İyi ki varsınız iyiki karşıma çıktınız benim için ilk önemli şey karşılıklı güvendi. Bunu sizde buldum.

 5. Ben bugune kadar cok medyum gordum hep dolandirildim ve taki bahar hocayı tanıyana kadar bakimlari herseyi süper herseyine guvenirim hocami herkeze tavsiye ederim kendisine her konuda guvenirim

 6. Tereddüt te kalman çok normal arkadaşım.cunju bussuru site var.ve hepsi isinde ustayim diyi.ben bizzat yaşadığım için .kendi adıma benim gibi yaşayanlar olur diye yorum yazdım.cunku zayıf yanlarimizi suistimal ticarete donusturenler var arkadaşım.ama bana inan bende senin gibi bussuru yere para verdim.parayi geçtim oldu olacak ümît başladım.ve boşa hem zaman ve param gitti .emin ol arkadaşım bahar hocayı bi ara.ne demek istediğimi anlican.ayni senin gibi şüpheleri olan biri olarak ,umitsizce aradım.ama emin ol arkadaşım senle samimi olup ,olmayacağını baştan paylaşan biri.zaten kendin anlican .gerçek olduğunu.bahar hanım insanların zayıf yönlerini kullanmıyor.en önemlisi bu.senin parani alıp,vaat vermiyor.sen zaten şüpheyle ara konuştuğunda ve gerçekleştiğinde sende benim gibi buraya yorum yazican.bende şüpheyle başladım ama bahar hanım çok saolsun diyeceksin arkadaşım.

 7. Aydan
  Nasıl bir güzel insandır Bahar hocamız.İlk aradım o tatlı sesinden ruhunun güzel enerjisini alınca sanki bir dosttumu arkdaşımı aramış gibi hissettim bir anda inanın arkadaşlar..Medyum yanında olsun Bahar hocamız artı insanlıgında olsun güzel yüreginde her insana özen gösteren ve insanların sorununa sıkıntısına huzuru ve mutlulugu sunan Bahar hocamız cidden çok farklı bir medyumdur.Ve bu işi özenle ve itinayla yapan biri olarak kısaca yıllardır arkadaşlar.Bugüne kadar cok dolandırıldım.Hani paranız gidiyor o ayrı üzüntü ama para gene bulunuyor oluyor bir şekilde.Ama ya giden umutlar hayeller onlar geri gelmiyor ne yazık ki.Giden zaman geçen zaman o da ayrı bir sıkıntı birde hayellerde.Ve size tereddütsüz hiç düşünmeden sevgili arkadaşlar degerli Bahar hocamızı şiddetle tavsiye ederim.Ne sizi kandıran ne dolandıran bir insan asla degildir Bahar hocamız.Size sıkıntınızda boş yere çözüme ulaşmayacak bir işlemi asla yapmaz birde.Yani insanların parasını alıp işe yaramayan çalışmayı asla yapmaz.Bakım yapar size uygun hangi işlemse o işleme agırlık vererek sizle çalışmaya başlar Bahar hocamız.O yüzden arkadaşlar şu internet aleminde dürüst medyumu bulmak cidden çok zor.Bahar hocamızın sitesine rastladıysanız eger burda kalın daima arkadaşlar.Hayat boyu sorunlarınızda herşeyde ışık mutluluk sunan tek medyumumuz Bahar hocamızdır kısaca arkadaşlar.Ben çok memnunum kendisinden daima.İyki Bahar hocamız gibi güzel bir medyumumuz var arkadaşlar.Ve degerli Bahar hocamız cansın sen daima…

 8. Mrb… Ben ankaradan cansu. Burada kisa bir msjimla sizleri bilgilendirmek istiyorum. Sevdigim adamla ayrilmistik ben tamamen bittigi icin medyumlara basvurdum ve bir coguna guvendim islem yapmalarini ve bana mutlulugumu geri vermelerini istedim, sevdigim adam geri dönsün eskisinden daha iyi olalim ve mutlulugumuza mutluluk katalim istiyordum bunun üzerine calismalar yapiliyor saniyordum fakat calisma yada islem yoktu haliyle almis oldugum sonucta yoktu anlayacaginiz uzun zamandir kime güvendimse yanlis yapti duygularimla oynadi islem yaptiklarini soylediler lâkin yapmamislar daha sonra bahar ablami tanidim ve iyiki tanidim cok kisa bir zaman icinde henuz islem bitmeden sadece okumalariyla sevdigim adamin geri donmesini sagladi bana mutlulugumu veren bahar ablam oldu suanki mutlulugumu tarif edemem yeniden dogdum sanki icimde tuhaf tatli bir karin agrisi ve sevinc mevcut her an ucacak gibiyim 🤗😊 sadece kanatlarim eksik ucmam icin. Yani anlayacaginiz üzere basta guvenmek acisindan tereddut ettim hakkina girdim ya islem olmazsa yine tutmazsa diye düsünceler badindirdim beynimde fakat ne kadar hata ettigimi cok iyi anladim gercekten isinin ehli guvenilir bir medyum ariyorsaniz adresiniz medyum bahar hoca olsun tanidiginizda sadece hoca degilde daha cok dert ortaginiz arkadasiniz ablaniz dostunuz sirdasiniz oldugunu en az ben kadar iyi anlayacaksiniz kendisi benim herseyim oldu sizede ayni yaklasimda olacagindan supheniz olmasin benim gibi tereddut etmeyesiniz yoksa cok dolandirilirsiniz uyarmak amacli yaziyorum gonul rahatligi ile guveneceginiz tek kisi medyum bahar hoca olsun ve kisa surede istediginiz gercek olsun 😉… Bu notuda bahar hocama canim ablama yaziyorum… Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim herseyim seni cok seviyorum.

 9. merhaba ben izmirden mustafa 6 yıllık evliyim eşim 40 gün önce eşyalarını alarak evi terk etti 5 yasında kızım ile birlikte yaşamaktayım eşim bu süre içerisinde hiçbir şekilde beni ve kızını merak edip aramadı uzun uğraşlar sonucunda bahar hanım ile iletişime geçtim bana vermiş olduğu randevu saatinde beni arayarak gerekli bakım işlemlerini yaptı ve eşimin artık benim hakkımda çokta hayırlı olmadığını açık yüreklilikle belirtti diğer medyumların yaptığı gibi şu kadar para gönder eşini şu kadar günde getiririm sana söyle asık ederim böyle yaparım gibi rüyalar aleminde gezdirmedi olacağı söyledi olmayacağı söyledi ve taktiri önce mevlaya sonra bana bıraktı nitekim kendisini diğer medyumlardan ayırt eden en büyük diğer özelliği ise kelimeleri tane tane karsı tarafın anlayacagı şekilde ifade ediyor bu nedenle kendisini ayrıca taktir ediyorum kesinlikle eğitimli birisi ve size olacaksa olacak olmayacak ise de olmayacağını açık açık söylüyor takdir siz değerli derdine derman arayan arkadaşlarımın inşallah her şey herkesin gönlüne göre olur saygılar sevgiler..

 10. Sevgili arkadaşlar merhaba tekrardan bu ikinci yorumum bu arada Bahar hocamizin sayfasına.Size tek kelimeyle diyecegim Bahar hocamız muhteşem bir medyum arti o guzel yureginin insanligini inanin burda sizlere kelimelere dokup anlatmam mumkun degil.Kendisine bir sorunum hakkinda işlem yaptirmaktayim.Islemimi kendisinin elinden yuz yuze goruserek almis bulunmaktayim.Simdi zamanla insallah sonuca dogru gidecez buna hic suphem yok cunku Bahar hocamizda.O cunku herseyiyle muhtesem bir medyum ve harika bir insan.Bahar hocamiz daima bir insanin mutlulugu icin ugrasan ve calisan bir medyumdur kisaca arkdaslar.Kimsenin ne parasini bos yere alir ne de umutlarini calar.Iste medyum dedigin insan boyle olur sevgili arkdaslar.Gerek sesinin candaligi olsun gerek yureginin guzelligi olsun.Bahar hocamiz daima mesleginde herseyde mukelmeligi secen eşsiz bir medyum hocadir kisaca arkdaslar.Sakin arkdaslar baska yerde medyum arayisina girmeyin eger bu siteye Bahar hocamiza ulastiysaniz emin olun cok sanslisiniz.Umutlari calan bir medyum yok cunku karsinizda umutlarinizi size yeniden yesertmeye calisan harika bir medyum Bahar hoca var.Ve ben kendisini iyki ama iyki buldum diyorum su internet aleminde sevgili arkdaslar.Canim Bahar hocam benim.Sen canlarin cani bizim bitanecik kiymetli Bahar hocamizsin daima.Seni cok ama cok seviyorum Bahar hocam ve varol sagol daima insanligina can Bahar hocam benim..Her zaman iyki varsin sen Bahar hocam.💕💕⚘⚘😘😘

 11. Merhaba arkadaslari Ben almanyadan Sultan bahar hocamla 3 ay öncesi tanisdim kuzura bakmayin Türkcem pek iyi degil size cani gönülden diyorum ki istedimi Oldu ve okadar mutluyumki cok agladim üzüldüm olmiyacak dedim Ama bahar hocam öyle iyiki öyle anlayisliki o her konusdugunda Benim icim rahitladi ondan huzur buldum birisi ni cok sevdim oda beni sevsin istedim ve suan öyle güzelgidiyorki hersey anlatsam Roman olur iyiki seni buldum bahar Abla her konisdugumusda cok mutlu oluyorum beni hep güldürüyor sen mükemelsi can dünya döndükce sen var ol beni karanliklardan cikardim seni gercekten cok seviyorum

 12. Cümleten hayırlı geceler arkadaşlar bende çok fazla ümitleriyle duygularıyla oynanmış biri olarak buraya bahar hanım için bir iki şey söylemek istiyorum bizde işleme allahın izniyle başladık tutar tutmaz rabbim bilir ama bahar hanım gerçekten o kadar güzel kalpli ki ben bir dost bir bacı kazandığımı biliyorum sizi iyi ki tanıdım bahar bacım üç gün dür sayende huzurlu uyuyorum 🙏🙏🙏

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*