BAĞLAMA İŞLEMLERİ VE GERİ DÖNDÜRME İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

medyum bahar hoca 0542 770 26 02

RAHMANİ BAĞLAMA VE GERİ DÖNDÜRME İŞLEMLERİ

Kıymetli kadim dostlarım ve değerli ziyaretçilerim, son günlerde en çok rahmani bağlama ve geri döndürme işlemleri nasıl yapılır hakkında sorular almaktayım ve bu nedenle sizlere daha detaylı bilgi vermek amacıyla bu konuda bir yazı paylaşmak istedim

Gerek kısa süreli ayrılıklar gerekse tamamen kopmuş, nefrete dönüşmüş ilişkilerde eski saadete dönülmek için yapılabilecek işlemler sayısı oldukça fazladır. Esas olan doğru işleme karar verebilmektir. Bunun için işlem yapılacak olan kişinin yıldızname burcuna bakılır. Öncelikle bakım esnasında kişinin adı, anne adı, resmi ve tam doğum tarihi istenir. Bu bilgiler ile kişinin burcunun hava, toprak, su veya ateş elementinden hangisi olduğuna bakılır. Örneğin su grubuna dahil olan bir kişiye yapılacak olan işlemlerin akarsu ve deniz kenarında yapılıp suya atılması şeklinde olması gerekir. Veya hava grubundan olan bir kişiye, ceylan derisinin üzerine yazılmış olan ayetler hazırlanarak teslim edilir ve kişinin bunları rüzgar esen bir yere asması istenir. Bu nedenledir ki her işlem kuvvetli de olsa her kişiye uygun olma

       Rahmani bağlamada kullanılan kişisel malzemeler nelerdir?

Rahmani bağlamanın yanında kişinin saç teli ve resmi ile de işlemler yapmak mümkündür. Ayrıca işlemlerin hangi gün ve hangi saatte yapılacağı da önem taşır. Haftanın her gününe ait hayır ve şer saatleri mevcuttur. Yapacağımız işin ameline göre uygun bir saat seçmeliyiz. Örneğin Perşembe gecesinin 9. Saati olan ZÜHRE saati, sevgi aşk ve muhabbet saatidir. Bu saatte soğuyan kalpleri ısındırmak için ve kısmeti bağlı olanları evlendirmek için yapılan çalışmalar hayırla sonuç verecektir. Rahmani bağlama ve geri döndürme çalışmaları hiçbir zaman uğursuz kabul edilen, şer işlerin yapıldığı MERİH  saatinde yapılmaz.

Aynı zamanda GÜNEŞ saati de ülfet, muhabbet ve aile içi huzur işlemlerinin yapılmasına uygun olan bir saattir. Fakat haftanın her gününün hayır ve şer saatleri farklı olduğu için doğru günü ve saati önceden tespit etmek gerekmektedir.  Günlerin ve gecelerin hesaplanışı ise akşam ezanının kaçta okunduğuna bağlıdır. Güneşin doğuşu ve batışı arasındaki zaman dilimi 12’ye bölünür ve 1 saatin kaç dakika olduğu hesaplanır. Sevgi, aşk ve muhabbet işlemlerinin Arabi ayın ilk günlerinde yapılması gayet uygundur ve etkisini çoğaltır. Bu nedenle havas ilmiyle iştigal eden kimseler, daima ay takvimini kullanırlar ve ayın evrelerini takip ederler. Ay gökyüzünde “hilal” şeklinde iken aşk ve muhabbet işlemlerini yaparlar. Dolunay gözükene kadar işlemler devam edebilir. Fakat ayın küçülme evresi uygun bir zaman değildir.

Birbirine helal iki eş arasında dirlik ve huzurun artması için Kur’an-ı Kerim’de adı geçen bazı sureler ile celb hazırlanabilir. Örneğin Yasin suresi veya Zilzal suresi ile celb hazırlamak mümkündür. Ayrıca Vakıa suresi Cuma gecesi kılınacak 2 rekatlık Hacet namazının ardından tatlı bir yiyeceğin üzerine besmele ile okunursa ve yedirilir ise aralarındaki muhabbet çoğalır ve düşmanlık biter.

Yazımızı özetlemek istersek, tüm rahmani bağlama işlemlerinde öncelikle hangi işlemin yapılacağı ve uygun olacağı, ardından uygun gün ve saatin tespiti büyük önem taşır. Bir rahmani bağlama işleminin ortalama olarak işlem süresi ve çekilecek zikirleri ile birlikte 5 günden 21 güne kadar sürebilir. Sabır ve metanetle zikirlerin tam sayıda tamamlanması önemlidir.

Yazmış olduğum bilgilerin son zamanlarda yöneltilen sorulara bir ışık olacağını umuyor, sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu yarınlar diliyorum.

MEDYUM BAHAR HOCA

4 yorum

  1. Ben bahar hocamla tanışalı 3 gün oldu sağolsun yardımlarını benden esirgemedi inşallah yarın kendisiyle çalışmaya başlıyoruz.İlgisi alakası insana ayrı bir huzur veriyo kendisine tsk ediyorum ve guveniyorum inşallah olumlu sonuçlar alcaz.

  2. Bahar hocayla ömrümün en sıkıntılı anında karşılaştım
    Bakımı çok isabetli we doğru şimdiden büyük bir rahatlama hissettim allah razı olsun kendisinden
    Birkere buldum birdaha bırakmam

  3. Merhaba arkadaşlar ben kayseriden zülal bahar hocami 5 ay önce bu siteden buldum cok buyuk sikintim vardi 1 sene önce esimle boşandık ama ayni evde kaliyoduk 2 yasinda kizim var bosandigim kocamla ayni evde ama yabanci gibi yaşıyorduk ben esimi cok seviyordum ama esim yüzüme bile bakmiyordu benden umudunu kes kendine baskasini bul iki dunyada sana donmem diyordu en son bahar hocami buldum herseyi anlattim hocam 3 ayda sana kendi nikah yapalim diyecek diye islemleri baslattik islemin 1 ay gecmeden eşim bana iyi davranmaya başladı sonra annesi akrabalariyle baristim ve dun eşim kendi hoca getirdi nikahimizi kiydirdik ve yine bir araya geldik bunlar hepsi bahar hocam sayesinde oldu hocam okadar iyi birisiki anlatamam ne sikintiniz varsa hickimseye guvenmeden direk bahar hocaya arayin ben şuan cok mutluyum hocam Allah binkere razi olsun sizden hakkinizi helal edin canim ablam

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*