KAŞIK BÜYÜSÜ NEDİR?

 

   Kıymetli gönül dostlarım, bu yazımda sizlere gerek barıştırma ve bağlama, gerekse ayırmak için yapılan bir işlemden kaşık büyüsünden detaylı olarak bahsetmek istiyorum. Havas ilmiyle iştigal eden herkesin bildiği fakat “ak büyü” kategorisine girdiği için Rahmani olmayan “Kaşık Büyüsü”, gerek ayrılanların barıştırılıp birbirine bağlanması, gerekse iki kişinin birbirinden ayrılması amacıyla yapılır. İhtiyaç duyulan malzeme iki adet şimşir yani tahta kaşıktır. Peki kaşık büyüsü nedir ve nasıl yapılır, Hicri ayın hangi günlerinde yapılır, şimşir kaşıklar nasıl bağlanır ve nasıl gömülmelidir… Gelin bu sorularınızın cevaplarını bulalım.

 

İK

Kaşık büyüsünde hangi dualar okunur, kaşık büyüsü kaç günde etki eder, bağlama büyüleri nasıl etki eder hakkında bilgi vermek istiyorum. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, kaşık büyüsü, mevcut bir ayrılık durumu olmazsızın bağlama amaçlı, veya bir ayrılık sonrasında geri döndürme amaçlı olarak yapılabilir. Tek başına yapılabildiği gibi, diğer bağlama ve ayırma büyüleri ile de kombine olarak uygulanabilir.

Kaşık Büyüsü ne amaçla uygulanır?

                Beraber olup sevdiğimiz bir kişinin bize daha çok bağlanması, azalan ilgisinin kuvvetlenmesi ve alevlenmesi, eşimizin veya kocamızın eve bağlanması, size daha çok ilgi göstermesi, ayrıldığınız kişiyi geri döndürmek ve sizi tekrar sevmesini sağlamak amacıyla uygulanır.

                Aynı zamanda tam ters bir etki edebilmek amacıyla, iki kişiyi birbirinden ayırmak ve soğutmak için, ki bu kişiler kardeş, nişanlı, eş, veya sevgili olabilir, uygulanır. Bu durumda büyünün yapılış ve uygulanış şekli tamamen değişiklik gösterir.

Kaşık Büyüsü kimlere uygulanır?

                Bu bağlama büyüsü, güvenilir bir medyumun uzman bilgisi ile beraber veya ayrı olan iki sevgili veya eş için, kavgalı olan iki arkadaş , akraba veya kardeş için uygulanabilir. Amacı ne olursa olsun ister bağlama büyüsü amaçlı, isterse ayırma büyüsü amaçlı olsun iki kişi için uygulanmaktadır.

Kaşık Büyüsü için hangi bilgiler ve malzemeler gereklidir?

Paragraf

                Uygulanış amacı ne olursa olsun, öncelikle ihtiyacımız olan iki adet tahta kaşık yani şimşir kaşıktır. Bu nedenle diğer bir ismi de şimşir kaşık büyüsüdür. Diğer malzemeler, niyetimize göre yani ameline göre kullanılacak olan buhurlardır. Bu buhurlar, büyü hazırlanırken her gece için okumalar esnasında yakılacak olan, hadim ve hüddam davetleri için gerekli olan buhurlardır. Ayırma büyüsü olarak yapılacak olan ters kaşık büyüsünde kullanılan buhurlar, bağlama büyüsü amaçlı olarak yapılandan farklı olur.

                Bağlama büyüsü ve geri getirme büyülerinde olduğu gibi, bazı kişisel bilgiler gerekmektedir. Bu bilgiler, ayrılacak veya bağlanacak olan iki kişinin tam ve gerçek ismi (göbek adları dahil), ebcedi kebir hesabı için anne isimleri, yüzler gözükecek şekilde birer adet fotoğrafı, gün ay yıl şeklinde doğum tarihleri gerekmektedir.

Kaşık büyüsü ne zaman yapılır? Uygulama için uygun zaman nedir?

                Bağlama büyüsü olarak yapılacak olan tahta kaşık büyüsünde uygun zaman, her Hicri ayın ilk 14 günüdür. Bu sürede okumaların bitmesi ve kaşıkların birbirine bağlanması gerekmektedir. En ideal zaman ise ayın hilal evresidir. Tüm işlemlerin dolunay  evresine kadar tamamlanması gerekir.

                Ayırma büyüsü olarak yapılacak olan şimşir kaşık büyüsünde ise uygun zaman, dolunaydan hemen sonra, ayın küçülme  devresine denk gelen zamandır. Yani her Hicri ayın son 14 günüdür. Bu sürede okumaların bitmesi ve kaşıkların birbirine ters olarak bağlanması gerekmektedir. En ideal zaman ise son dördün evresidir. Tüm işlemlerin yeni ay dönemine kadar tamamlanması gerekmektedir.

Kaşık Büyüsünde hangi dualar okunur?

                Tüm bağlama büyülerinde olduğu gibi, okumalar öncesinde bağlanacak veya ayrılacak olan iki kişinin büyük ebced hesabına göre yani ebcedi kebire göre ebced isimlerinin ebced değerleri hesaplanmalıdır. Bunun için anne isimleri ve göbek adı dahil isimlerin tam olarak bilinmesi büyünün tutması için çok önemlidir.

                Daha sonra  uygun dönemde 7 gün ve gece ebced değerleri kadar belirli surelerin belirli ayetleri okunmalıdır. Buna zikir süreci denir. Bu zikir sürecinin de niyete göre uygun saatlerde yapılması gerekir.  Bu nedenle kaşık büyüsünün tutması ve etkili olması için hazırlanış sürecinde gereken tüm şartlara harfiyen uyulması  gerekmektedir.

                Yanlış ve bilinçsiz uygulamalara teşvik olmaması amacıyla, kaşık büyüsünde hangi duaların okunması gerektiği konusunda tam detaylı bilgi vermekten tereddüt duymaktayım.

Kaşık Büyüsü nereye ve nasıl gömülür?

Paragraf

                İşlemin tüm zikirleri tamamlandıktan ve tahta kaşıklar usulüne uygun bir şekilde bağlandıktan sonra sıra uygun günde gömme sürecine geçilir. İşlemi sizin için hazırlayan uzman medyumunuz, niyetinize uygun olan gün ve saati sizin için söylemeli, nereye ve nasıl gömeceğiniz, gömerken hangi niyeti nasıl edeceğiniz konusunda size detaylı bilgi vermelidir.

                Niyetler size özeldir yani eşinizi eve bağlamak amaçlı yapılan kaşık büyüsünde niyet ederken anne isimleri ile birlikte mutlaka eşinizin ve sizin isimleriniz de geçmelidir.

                Tahta kaşıkların gömülmesi gereken esas yer yapılan kişinin cinsiyetine göre, kadın veya erkek mezarıdır. Bağlama büyüsü amaçlı yapılan işlemde taze mezar, ayırma işlemi için yapılan işlemde ise eski mezar kullanılır. Buradaki amaç taze mezarda sevginin, ilginin tazelenmesi, eski mezarda ise ilişkinin bitmesi, duyguların eskimesi ve çürümesidir.

                İşlemi gömerken abdestli veya abdestsiz olma hususu da ayrı bir konudur. Büyüyü sizin için yapan kişi , gömmeye giderken abdestli veya abdestsiz olmanız gerektiği konusunda sizi uyarmalıdır.

Kaşık büyüsünü sizin yerinize vekaleten başkası gömebilir mi?

                Yaptıran kişinin o gün ve saatte, mezarlığa gidememesi halinde, onun yerine vekaleten bir başkası gidebilir, onun yerine aynı niyeti ederek, vekaleten yaptığını dile getirerek bağlama büyüsünü gömebilir. Bu konuda bir sakınca bulunmamaktadır.

Kaşık büyüsü kaç günde etki eder?

                Bu kuvvetli bağlama büyüsü, gömüldükten  48 saat sonra etki etmeye başlar. Yapılan kişini üzerinde çeşitli belirtiler oluşmaya başlar. Niyetinize göre, yani ayırma büyüsü olarak yapıldı ise,  48 saat sonra iki kişi arasında bir mesafe, bir soğukluk başlar, iki kişi birbirine zamanla tahammül edemez, ve tartışmalar zamanla baş gösterir. Çünkü artık birbirlerine sabrı kalmamıştır. Zamanla cinsel hayatları  ve tüm ruhsal paylaşımları sona erecek olan iki kişi, en sonunda ayrılık kararı alarak ayrılırlar.

                Kısaca şunu söylemek gerekirse, ilk belirtilerin 48 saat içinde başlaması, zamanla çoğalması, şiddetlenmesi ve en sonunda nihai sonuca ulaşılması, kişilerin direnç sürecine bağlı olarak ortalama olarak  gün 40 gün ile 90 günü bulabilir.

Kaşık büyüsünü yaptırdığımı karşı taraf hocaya giderse anlayabilir mi?

                Eğer büyü, işini bilen uzman bir kişi ise, işlemi korumalı olarak yapacak, yani sizi ve kimliğinizi koruyacaktır. Bu durumda, bir takım değişikliklerden şüphe etse bile, ve bir hocaya baktırsa bile, ne böyle bir büyü yapıldığını, ne de sizin yaptırdığınızı anlamsı mümkün değildir. Bunun için bu işlemi yaptıracak olan hocanın veya medyumun işinin ehli, güvenilir medyum olmasına dikkat ediniz.

Kaşık büyüsünün etkisi uzun sürer mi?

                Bu bağlama büyüsü gömüldükten sonra etkisi uzun yıllar süren bir işlemdir. Ayrıca her yağmurda tazelendiği söylenir. Bu nedenle her 6 ayda bir tazelenen işlemlerden değildir. Hele ayırma büyüsü amaçlı yapılmış olan kaşık büyüsü tuttuktan sonra, kaşıklar çıkarılmadığı takdirde, iki kişinin bir daha bir araya gelmesi mümkün değildir.

                Sevgili ziyaretçim, bu makalemde, en çok bilinen bağlama büyülerinden birisi olan Kaşık büyüsü hakkında sizlere internetteki bilgi kirliliğinden uzak, detaylı ve doğru bilgiler vermeye çalıştım.

Gerek gideni geri getirme büyüleri, gerek ayırma büyüleri ve diğer tüm konularda danışmak istediğiniz sorularınızı çekinmeden beni arayarak sorabilirsiniz. Tek irtibat telefonum 0542 770 26 02’dir. Tüm dileklerinizin gerçekleştiği, sevgi, huzur ve bereket dolu nice günler dilerim. Saygılarımla

25 yorum

 1. Bahar hocamla 3 gun once tanistik gayet guzel olumlu kousmalari pozitif elektrigi ve sevecen yapisi beni cok mutlu etti bakimda soyledigi herseyin %90 oraninda dogrulugu beni soke etsedi kendisi bakimin divasi olarak gonlumde taht kurdu herkese siddetle tavsiye edicegim tek isim bahar hocadir islemlere vasliyoruz ALLAHIN izniyle islemlerle ilgli olumlu gelismelerimi burdan sizinle paylasicagim hepinize mutlu huzurlu gunler diliyorum

 2. İyi akşamlar ben manisadan fatih
  benim üstüme de bağırsak buhusu ve killit kapatma vardı tam 5 yılda 8 hoca gezdim manevi ve maddi yönden bitim ama ALLAH büyük karşıma bahar hanımı çıkardı tam 21 günde ihlestirdi kendisine ALLAH razı olsun ben bahar hanımdan dünya kabir ve ahirette duacisiyim ALLAH binlerce kez şükürler olsun ALLAH bahar hanımı razı olduhu kullarından eylesin

 3. selamunaleykum ben konyadan ilyas bu akşam bana hocam yıldızname baktı. Hocamdan Allah razı olsun daha önce beni büyü var sende deyip korkutmuşlardı bahar hocam içimi ferahlattı. Bakımından memnun kaldım hocamı herkeze tavsiye ederim

 4. Bahar hocamla bakım seansı gerçekleştirdik. Görüşme sırasında beni anladığını o kadar çok hissettim ki. İnşallah işleme başlayacağız. Çok teşekkür ediyorum anlayışınız için.

 5. Slm iyi akşamlar arkadaşlar benim bir sorunum vardı birkaç medyumla çalıştım hepside dolandırıcı çıktılar.Bu akşam bahar hoca diye biriyle katşılaştım aradım bakım yaptı Allah kendisinden razı olsun.Ben kendisine birşey anlatmadan bana olan biteni anlattı.Tam bir saat benimle konuştu.Bana öyle bir güven verdiki allah kendisinden razı olsun.Çalışmak isterseniz ben kendisini öneririm.Diğer medyumlar gibi paracı değil allah rızası için yardımcı olmaya çalışan biri ben kendisini öneririm.

 6. Ben bugüne kadar böyle bir insan tanımadım. Konuşurken insan rahatlar mı ben rahatladım. O kadar dolandırıcıya karşılık iyi ki varsın Bahar Hocam. Gerçekten amacı para mı alayım yoluma bakayım değil. Elinden geleni yapan sabırla dinleyen biri. İyi ki karşılaştım seninle. Milyonlarca kalp ❣

 7. İyi günler hocam bu gün her şeyimi yorumladı çok bilinçli ve doğru bir şekilde söyleyerek bildi çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim çok memnun kaldım işlemimi aldığı ücret ile mükemmel bir şekildr tamamladı gerçekten çok memnun kaldım

 8. Merhaba arkadaşlar. Ben bahar hocama minnettarım kendisiyle 2 aydır çalışıyoruz. Hiç bu kadar sabırlı ve ilgili bir hoca tanımadım çalışöaları ve titizliğini saymıyorum biie. 8 aydır ayrı olduğum kişiyle barıştık hiç umudum yokken tanıştığım hocam artık benim ablamdır.

 9. Arkadaşlar size ciddi ciddi yazıyorum.cunku ister istemez hepimizin sıkıntısı var ki buradayız.ben samimiyetme inanmanizi başta istiyorum .asla ve asla yazmak icin yazmiyorumm.cubku bende 2gune kadar sizin gibi kime neye inanacagimi bilmeyenlerdendir.benim gerçekten çok zor bir durumum var idi.hatta psikolojik tedavi görüyorum.o derece.bahar hanima sıradan internette rastladim ve sırf tatmin olayim diye ümitsiz aradım.yalniz bahar hanımın kibarlığı ve anlatimi o kadar güzel ki zaten baştan kendiniz içiniz saminiyetine inaniyosunuz.ve ben öyle bi oldum ki o anlatınca kendimde anlatmaya başladım.bilirsiniz genelde konustururlsr.yalniz bahar hanım hep beni susturdu.ben bileyim.anlatayim diye ve yeminle bildi ve o kadar etkili olduğu 2.gunde ben neye ugradigimi şaşırdım.simdi ona teşekkür diye aradım.yalniz bahar hanım benden çok sevindi kendisi.ona ne kadar dua etsem az.yolum ilk dustugunde sadece tesekkur için yerinde ziyaret edicem.ozellikle detaya girdim samimiyetime inanın diye.hani yakını akrabası falan filan asla öylede sanmayin.suan o kadar mutluyum ki .bunları doğal olarak içimden yazmak istedim…

 10. Bahar hocayla yenı tanıştık hıç para hesabı yapan para peşine düşen biri değil.Hayırlısıyla mutluluk saglayan ve ses tonuyla insanı rahtlatan bir hoca iyi ki tanımıaım

 11. Bir kere bakım yaptırdıktan sonra içinde hala tereddüt olmayacağına çok eminim. Para kazanacağı halde ben bu işi yapmam diyen kaç kişi vardır. Aylarca yalvardım yinede benim için hayırlı olmayacak işe ikna edemedim Bahar hocamı. Şimdi iyi ki edememişim diyorum.

 12. Bahar hoca ile bugün konuştuk kendisi kelimesi kelimesine sorunumu neler yaşadığımı anlattı diğer sahtekarlar gibi değil para para diye tutturmadi bazı söylediklerine yanimda olsa ancak bu kadar bilir dedim işlemimim sonderece başarılı olacağına inanıyorum

 13. Mrb… Ben ankaradan cansu. Burada kisa bir msjimla sizleri bilgilendirmek istiyorum. Sevdigim adamla ayrilmistik ben tamamen bittigi icin medyumlara basvurdum ve bir coguna guvendim islem yapmalarini ve bana mutlulugumu geri vermelerini istedim, sevdigim adam geri dönsün eskisinden daha iyi olalim ve mutlulugumuza mutluluk katalim istiyordum bunun üzerine calismalar yapiliyor saniyordum fakat calisma yada islem yoktu haliyle almis oldugum sonucta yoktu anlayacaginiz uzun zamandir kime güvendimse yanlis yapti duygularimla oynadi islem yaptiklarini soylediler lâkin yapmamislar daha sonra bahar ablami tanidim ve iyiki tanidim cok kisa bir zaman icinde henuz islem bitmeden sadece okumalariyla sevdigim adamin geri donmesini sagladi bana mutlulugumu veren bahar ablam oldu suanki mutlulugumu tarif edemem yeniden dogdum sanki icimde tuhaf tatli bir karin agrisi ve sevinc mevcut her an ucacak gibiyim 🤗😊 sadece kanatlarim eksik ucmam icin. Yani anlayacaginiz üzere basta guvenmek acisindan tereddut ettim hakkina girdim ya islem olmazsa yine tutmazsa diye düsünceler badindirdim beynimde fakat ne kadar hata ettigimi cok iyi anladim gercekten isinin ehli guvenilir bir medyum ariyorsaniz adresiniz medyum bahar hoca olsun tanidiginizda sadece hoca degilde daha cok dert ortaginiz arkadasiniz ablaniz dostunuz sirdasiniz oldugunu en az ben kadar iyi anlayacaksiniz kendisi benim herseyim oldu sizede ayni yaklasimda olacagindan supheniz olmasin benim gibi tereddut etmeyesiniz yoksa cok dolandirilirsiniz uyarmak amacli yaziyorum gonul rahatligi ile guveneceginiz tek kisi medyum bahar hoca olsun ve kisa surede istediginiz gercek olsun 😉… Bu notuda bahar hocama canim ablama yaziyorum… Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim herseyim seni cok seviyorum

 14. Merhaba ben 45 yaşında olup İzmir den yazıyorum.Uzun süren evlilikten sonra boşandım.Boşanma sürecinde muska ve büyülerle büyülerle karşılaştım.Boşanma sonrasında yeniden evlenip aile olmak istediğim halde bir türlü sonuca ulaşamıyordum nedeni ise yapılan muska ve büyüler internet te çok değişik kişilerle karşılaştım kendi tecrübemden dolayı insanın kişiliğini çözme yeteneğine sahibim.Araştırma yaparken Bahar hocamı arayıp anlattım sorunumu telefonda konuşarak daha ilk anda sesinin tonuyla ve bana hissettirdikleriyle ve en önemlisi kişilere karşı yaklaşımı çok dikkat çekiyoryani işini çok fazla önemsiyor her konuda iletişim uygulama ve kararlılık çok önemli bunu bahar hanım çok iyi yapıyor.İşlemlere başladıktan sonra beyin ve ruh olarak çok rahatladım kısa sürede olsa çok sey değiştiğini görüp bahar hocamla vatsab üzerinden paylaşıyorum.İşlemler bitince eminim yeniden evlenip aile olucam.Bahar hocamı herkes çekinmeden güvenle arayabilir aradığınızda çok daha iyi anlayacaksınız yani asla pişman olmazsınız asla…

 15. Merhaba arkadaşlar ben bahar hocamla tanıştığım icin o kadar huzurluyum ki. Büyük bi çıkmazdaydım. Bahar hocamla tanıştım herseyi detaylı anlattım bana yol gösterdi bi abla gibi her konuda yanımda oldu. Dinledi sabırla her soruma cevap verdi. Kaşık ve kiriş işlemine başladık. Sevgilim adımı dahi duymak istemezken daha işlem tamamlanmadan beni aradı görüşmek istedi suan olumluya gidiyor Allah’ın izniyle işlem tamamlandıktan somra tam istediğimiz sonuca ulaşıcaz Rabbim dualarımla bahar hocamın da yardımıyla sevdiğim adama kavuşcam insallah. Bahar hocamla yollarımızı kesiştiren Rabbime şükürler olsunnnn 🤲🏻🧿

 16. Merhabalar ben izmirden aysenur, bahar hocamizla kisa sure once tanistik. Ona derdimi anlattigimda ablam gibi dinledi beni ve benimle üzüldü. Oyle guzel oyle icten konustuki benimle olurda ararsaniz zaten konusmasindaki guzelligi, sicakligi benim ne demek istedigimi anlayacaksiniz. Ilk defa benimle birisi böyle acik acik konustu. Islemin cok zor dedi ama olacak diye inandik. Ve cok sukurki daha kargom elime ulastigi gun fark etmeye basladI. Kendisine binlerce kez tesekkur ediyorum. Ve diyorumki ablammmm iyiki varsin.Elini uzerimizden hic cekme.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*