SOĞUTMA VE AYIRMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR VE ETKİ EDER?

 AYIRMA VE SOĞUTMA  İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR VE ETKİ EDER?

İnsanoğlu yüzyıllardır günlük ilişkilerinde daha verimli olmak adına kendine zarar veren, huzurunu bozan, mutluluğuna kast eden kişileri manevi yöntemler ile hayatından ve çevresinden uzak tutmak için çaba sarfetmiştir. Kimi zaman kendi çabaları ile bu konuda başarılı olmuş, çaresiz kaldığı zamanlarda ise, profesyonel yardım alarak ayırma işlemi yapmayı uygun görmüştür. Havas ilminin konularından önemli bir bölüm de soğutma ve ayırma büyüsü işlemleridir. Diğer bir adıyla “Tefrik” işlemleridir. Peki ayırma ve soğutma işlemlerinde amaç ne olmalıdır? Gelin bu yazımızda detaylı inceleyelim.

Ailenin varlığı ve birliğinin korunması İslam dininde esastır. Fakat bazen, aile huzurumuzu bozacak üçüncü kişilerin aniden ortaya çıkıvermesi tüm hayatımızı altüst eder. Bu durumda, İslam dininin yasakladığı ayırma büyüleri haricinde, helal yoldan, amacımıza ulaşabiliriz. Bunlardan birisi de Kur’an-ı Kerim’de yer alan Münafikun suresi ile yapılan işlemdir.

         AYIRMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Bu işlem için kullanılan malzemeler, 100 gram saf balmumu, bir adet toplu iğne, ceylan derisi, safran mürekkebidir. Öncelikle saf balmumu eritilerek bundan iki adet insan figürü oluşturulur. Bunların üzerine Arapça kişilerin anne ismiyle birlikte kendi isimleri kazınır. Aralarına toplu iğne yerleştirilir ve belirli duaları okunur. Ayırma büyüsünün yapılacağı günler Hicri takvime göre ayın 15’i ile 28’i arasında, ayın küçülme evresidir. Yani Tefrik işlemlerinin kendine özel günleri mevcuttur. Bu doğru süreci ve günü tayin etmek çok önemlidir.

       AYIRMA BÜYÜSÜ İŞLEMLERİ NASIL ETKİ EDER?

 

 

 

 

Ardından ceylan derisine, safran mürekkebi ile Münafikun Suresi tam metin olarak yazılır ve balmumundan yapılmış insan figürü sırt sırta gelecek şekilde, aralarında toplu iğne ile birlikte, üzeri Münfikun suresi yazılmış olan ceylan derisine sarılarak, ayak basmayacak bir yere, toprağa gömülür. Gömülürken de niyet edilmesi ve tüm bu işlemlerin abdestli bir şekilde yapılması esastır. Bu ritüeller bittikten sonra bekleme dönemine geçilir. Balmumu ile yapılan   soğutma işleminin etki süresi 5. Günden itibaren başlamaktadır.

Bu işlem tamamen Rahmani bir işlem olduğu için kendi heves ve arzularımıza yenik düşüp, nikahlı bir karı-kocayı ayırmak maksatlı asla kullanılmamalıdır. rahmani soğutma ve ayırma işlemlerinde asla büyü materyalleri kullanılmaz. rahmani olmayan işlemlerde kaşık büyüsü kullanılır.

Kıymetli okuyucum, hayatınızı, ailenizi ve huzurunuzu tehdit eden, üçüncü kişilerin şerrinden korunmak için, Havas ilminde bunun gibi daha birçok soğutma ve ayırma işlemi bulunmaktadır. Ayrıca size özel soğutma vefkleri de hazırlanabilir. Bu konuda daha detaylı yazılarım ilerleyen zamanlarda devam edecektir. Tüm niyetlerinizin tek tek kabul olunması dileğiyle.. Medyum Bahar Hoca

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*