ADET KANI BÜYÜSÜ

 

ADET KANI BÜYÜSÜ NEDİR?

Merhaba sitemizin saygıdeğer okuyucuları, uzun zaman sonra sizlerle yeniden buluşmanın derin mutluluğu içerisindeyim. Bugünkü yazımda sizlere en çok merak edilen “Adet kanı büyüsü” hakkında detaylı ve gerçek bilgiler sunmak istiyorum. Adet kanı büyüsü aslında nedir, neden yapılır, ne gibi durumlarda ihtiyaç duyulur, nasıl ve kimler tarafından yapılabilir gibi sorularınızı yanıtlamak istiyorum.

Adet kanı büyüsü bilinen en eski ve tesirli bağlama büyülerindendir, etkisini çabuk göstermesi, tesirinin geçmemesi açısından yedirerek yapılan aşk büyülerinin başında gelir. Yüzyıllardır uygulaması olan, bir hazırlık süreci olan, fakat çok dikkatlice ve yapılması gereken, aynı zamanda çok zaruri durumlarda başvurulması gereken bir işlemdir.

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır?

Öncelikle şunu söylemeliyim ki adet kanı büyüsü, kara büyüler sınıfına girer. Bu nedenle geri dönüşü nerede ise yoktur. Bu nedenle çok iyi düşünüp karar verilmesi gerekir. Diğer bağlama işlemlerinin yeterli gelmediği ve cevap vermediği durumlarda  SON ÇARE olarak başvurulması gereken bir işlemdir.

Adet kanı büyüsü, yetişkin bir kadının daha çok kendine dinen haram kılınmış bir erkeği kendine bağlamak için kullandığı bir büyüdür. Çünkü dinen kendine haram kılınmış erkeğe rahmani işlemler cevap vermediği için buna ihtiyaç duyarlar. Yetişkin kadının 1. Adet gününden alınan hayız kanı, çeşitli ritüellerden geçirilerek bağlanması istenen erkeğin yiyecek veya içeceğine katılmak suretiyle yapılır. Bu ritüellerin başında işlem için gerekli duaların okunması ve sufli cinlerin görevli tayin edilmesidir. Bu nedenle adet kanı büyüsü evde kendinizin asla denememesi gereken bir uygulamadır.

Adet kanı büyüsü nasıl etki eder?

Adet kanı büyüsü, bağlanması istenen kişiye yiyecek veya içecek vasıtasıyla içirildikten sonra görevli tayin edilen sufli varlıkların aracılığıyla çok kısa sürede etki eder.  Geri dönüşü ve iptali de çok zordur bu nedenle yapılmadan önce çok uzun süre düşünmek gerekir. Hazırlık süreci 14 günü bulmaktadır. Sufli yani şeytani bir büyü olmasından dolayı, yapılma aşamasında kişinin abdestsiz gezme ve alkol almama gibi bir zorunluluğu yoktur. Kadınların bu yöntemi seçmesinin bir sebebi de aynı zamanda budur. Eşi veya sevgisini kazanmak istediği kişi düzenli olarak alkol alıyorsa veya gusül abdestine dikkat etmeden yaşıyorsa rahmani yapılan işlemler tesir etmediği için bunun gibi işlemlere başvurmaktadırlar.

Adet kanı büyüsü herkese tutar mı?

Yine çok sorulan sorulardan birisini burada cevaplamak istiyorum. Adet kanı büyüsü, rahmani koruma taşıyan birisine tutar mı? Bu sorunun cevabını şu şekilde vermek isterim. Rahmani koruma taşıyan birisi eğer ki düzenli olarak alkol alıyorsa ve abdestine dikkat etmeden yaşıyorsa, haliyle bu koruma onun üzerinde etkili olmayacaktır. Bu nedenle kendimizi bu tür uygulamalardan korumak için, sadece koruma takmamız yeterli değildir. Aynı zamanda yaşam şeklimize de dikkatli özeni göstermeliyiz. Yani özetle söylemek gerekirse, koruma takmak sadece yeterli değildir. Koruma takan birisi eğer bu gibi durumlara dikkat etmiyorsa, adet kanı büyüsünün etkilerine maruz kalabilir.

Adet kanı büyüsünün erkek üzerindeki etkileri nelerdir?

Bu işleme maruz kalmış kişilerde kısa zamanda şu gibi etkiler görülmeye başlanır. Kendi iradesi dışında olmak kaydıyla, büyüyü yapan kişiye karşı duyulan bir özlem, ve şiddetli ulaşma isteği, o kişiyle ilgili anlamsız da olsa görülen rüyalar, çünkü vekil tayin edilen sufli cinler, o kişi uykudayken de görevdedir, günlük yaşamını yavaş yavaş etkilemeye başlayan ve onu hatırlatan anlar olarak başlar. Öncelikle kişi buna anlam veremez ve “ÖZLEM” olarak değerlendirir. Büyü yapıldıktan sonra etkisini kaybetmemesinden dolayı , zaman içerisinde tekrarlamak gerektirmez.

 Adet kanı büyüsünün iptali veya bozulması nasıl olur?

Adet kanı büyüsünün irade dışı etkilerine maruz kalan birisi veya, işlemi yaptırdıktan sonra pişman oluş olan birisinin, bunu iptal ettirmesi de hayli zordur fakat imkansız değildir. İptali isteyen kişinin mutlaka profesyonel yardım alması gerekir. Çünkü vekil tayin edilen sufli varlıkların bir şekilde geri çekilmesi gerekmektedir. İşlemin iptalinden sonra uygulamanın tekrarını önlemek de önemli bir husustur.

Sevgili ziyaretçim, yazmış olduğum makalemde sizlere asla bir havas işlemi olmayan, adet kanı büyüsüyle ilgili bana gönderdiğiniz  soruları yanıtlamaya çalıştım. Yanıtlarken yanlış bir uygulamaya sebebiyet vermemek için sure ve adet detayı vermedim. Tavsiyem bunun gibi riskli uygulamalara girmemenizdir. Konuyla alakalı tüm sorularınızı bana iletişim numaramdan arayarak veya mesajla  iletebilirsiniz. Tüm dileklerinizin kabul olunduğu, mutlu, huzurlu yarınlarınız olması dileğiyle…

MEDYUM BAHAR HOCA

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*