TIRNAK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

TIRNAK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

      Merhaba kıymetli okurlarım, uzun zaman aradan sonra yine sizlerle bu satırlarda buluşmanın mutluluğu içindeyim. Bugünkü yazımda sizlere çok kuvvetli bir bağlama büyüsü olan “TIRNAK BÜYÜSÜ”  konusunda tam detaylı bilgiler sunmaya gayret edeceğim. Tırnak büyüsü nedir, kimlere yapılır, nasıl yapılır ve Tırnak büyüsünün etkileri, ne amaçla yapılır gibi sorularınıza doğru ve bilinçli cevaplar vermeye çalışacağım.

         Tırnak büyüsü, yedirerek yapılan bağlama büyülerinin ilk sıralarında gelir. Tırnak büyüsü yapılırken amaç hem sevdiğimiz kişiyi kendimize bağlamak, hem de zaman içinde yapmasını istediğimiz şeyleri iradesine hükmederek yaptırmaktır. Peki tırnak büyüsü kimlere yapılabilir?

TIRNAK BÜYÜSÜ KİMLERE YAPILABİLİR?

         Tırnak büyüsü, beraber iken ayrılmış olan veya arasında sürekli geçimsizlik yaşayan, söz dinlemeyen, soğukluk yaşayan,kavga eden iki kişi arasında yapılır. Bu kişiler eş, nişanlı, sevgili, veya dargın olan iki kardeş veya akraba olabilir.

     Yani tırnak büyüsü sadece sevgililere yapılmayabilir. İyi geçinmesi ve aralarında dargınlık olmaması istenen iki kişiye rahatlıkla yapılabilir. Bu işlemin tutma süreci sonucunda, dargın olan kişiler  barışacak ve aralarındaki husumeti yenecek, içlerindeki kini ve nefreti yeneceklerdir.

TIRNAK BÜYÜSÜNÜ KİMLER YAPTIRABİLİR?

         Bu işlemi, kadın veya erkek fark etmeksizin, dargın veya husumet içerisinde olan kimseler yaptırabilir. Şiddetli nefretin var olduğu durumlarda, işlemlere karşı taraf için ayrıca kuvvetli bir dil bağı da yapılması, daha tesirli ve çabuk sonuç verecektir. Pek tabii ki bu işlem, aşk sevgi ve muhabbet için yapılır. Esası budur. Eşler arasında, nişanlılar veya sevgili olanlar için de kesinlikle yapılabilir.

TIRNAK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

         Tırnak büyüsü için öncelikle yaptırmak istenen kişinin el tırnakları, uygun gününe ve usulüne uygun olarak kesilmesi istenir. Bu işlem için önemli bir ritüeldir. Bu gibi detayları birlikte çalıştığınız medyum sizlere tam detaylı olarak aktaracaktır.

    İşlemdeki amaca göre uygun gün tayin edilerek kesilmiş olan tırnaklar, yine uygun gün ve saatte başlanmak suretiyle, belirli adette surelerle ve ayetlerle okunur ve uygun saatinde medyum tarafından yakılarak yedirmeye hazır hale getirilir. Buradaki amaç ayrılıp giden kişinin aynı zamanda kararından pişman olup geri dönmesidir.

         Yedirilmeye hazır hale gelmiş olan işlemde asla ne içerdiği belli olmamakla birlikte, çıkacak olan miktar zaten çok azdır, adeta bir fiske kadardır. Bundan sonra geriye kalan tek unsur, bağlanması istenen kişinin yiyecek veya içeceğine uygun gün ve saatte karıştırıp yedirmektir.

TIRNAK BÜYÜSÜ NE KADAR SÜREDE ETKİ EDER?

  Bu işlem, bağlanması istenen kişinin yıldızname burcu her ne olursa olsun, herkese yapılabileceği gibi, tutma süresi kişinin karakter ve mizacına göre biraz farklılık gösterebilir. Fakat etkileri işlem tamamlandıktan sonra  15. Günden itibaren görülmeye başlanır.

     Örneğin aynı evde yaşayan ve sürekli kavga eden bir çiftin araları ısınmaya başlar, daha az kavga eder olurlar, hele yanına bir de kuvvetli bir dil bağı yapılır ise, tırnak büyüsü yapılan kişi daha uyumlu, sizin isteklerinize karşı çıkmayan bir tutum sergiler ki ikili ilişkilerde bu çok önemlidir.

         “TIRNAK BÜYÜSÜNÜN YAPTIRDIĞIM KİŞİDE YAN ETKİSİ OLUR MU?”

         Eğer birlikte çalışmış olduğunuz medyum, rahmani değil de şeytani varlıklarla çalışmıyorsa, işlemini doğru zaman ve koşullarda yapıyorsa, siz de uygun ve doğru zamanda uygulamayı yapıyorsanız, tırnak büyüsünde ters tepme gibi bir durum söz konusu olmaz, çünkü adet kanı büyüsü gibi şeytani bir işlem değildir. Fakat kuvvetli bir bağlama büyüsüdür.

“TIRNAK BÜYÜSÜNÜ İLERLEYEN ZAMANLARDA VAZGEÇERSEM, İPTAL ETTİREBİLİR MİYİM?”

         Her işlemde olduğu gibi tırnak büyüsünün de uygun koşullarda iptali mümkündür. En uygunu bu işlemi yapan medyumun işlemi iptal etmesi olacaktır. İptal süreci ortalama 14-21 gün arasındadır.

         Sitemizin sevgili ziyaretçisi, bu yazımda, sizlere yedirerek bağlama konusunda şeytani olmayan, fakat çok etkili bir geri getirme  büyüsü olan Tırnak büyüsü konusunda merak ettiğiniz tüm soruları tek tek cevaplamaya çalıştım. Bu işlem aynı zamanda yapıldıktan sonra, karabiber büyüsü gibi etkisi çabuk geçmeyen bir işlem olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Uygun koşullarda, titizlikle çalışıldığı takdirde, ters tepme ihtimali yok denecek kadar azdır.

         Aklınıza bu konuyla ilgili takılan tüm soruları bana 0542 770 26 02 no’lu TEK İLETİŞİM NUMARAMDAN MESAJLA, ARAYARAK VEYA WHATSAPP’TAN ULAŞABİLİRSİNİZ.  Sevgi ve saygılarımla…   MEDYUM BAHAR HOCA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*