KİRİŞ BÜYÜSÜ

KİRİŞ BÜYÜSÜ- MEDYUM BAHAR HOCA 0542 770 26 02

KİRİŞ BÜYÜSÜ (ÇİRİŞ BÜYÜSÜ) NEDİR VE NASIL YAPILIR?

            Kıymetli kadim dostlarım, bu haftaki kiriş büyüsü adlı makalemde sizlere yedirme içirmek olanağı olmayıp ayrılık yaşayanlar için yapılan Kiriş büyüsü veya başka bir deyişle çiriş büyüsü ve detaylarından bahsetmek istiyorum. Kiriş büyüsü nedir ve nasıl yapılır, hangi durumlarda yapılır?

            Çok eski bir Anadolu büyüsü olan kiriş veya çiriş büyüsünün farklı isimleri ile konuya başlamanın daha doğru olacağını düşünmekteyim. Halk dilinde “7 düğüm büyüsü” “erkekliği bağlama büyüsü”, “Nefis bağı”, “kedi bağırsağı büyüsü”, “Kiriş ipi celbi” olarak çeşitli isimlere sahiptir. Peki Kiriş ipi büyüsü aslen nasıl ve neler kullanılarak yapılır?

  • KİRİŞ İPİ NEDİR?

Kiriş aslen ip haline getirilmiş kurutulmuş kedi bağırsağıdır. Kiriş ipi kullanılmadan önce belirli bir gün sirkeye konup çözülür ve kullanılmaya hazır hale gelir.

  • KİRİŞ BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

Uzun süren ayrılık dönemlerinde, hem sevdiğiniz kişinin aşkını , sevgisini, ilgisini, kalbini bağlamak amaçlı yapılır.   Hem de nefsini yani erkekliğini veya kadınlığını bağlamak için kullanılır. Böylelikle karşı cinse karşı ilgi duyması ve yaklaşmasına mani olmuş olursunuz.

  Ayrıca kısa süreli bağlama işlemlerini yanıt vermediği, yedirme içirme imkanı olmayan kişiler için kullanılır. Kiriş büyüsü yapılmış olan kinse, aklı fikri, aşkı sevgisi , muhabbeti ve 366 damarı yani nefsi ile yaptıran kişiye bağlanmış olur. Etkisi kısa sürede görülen kiriş ipi büyüsü, eşler arasında, veya ayrılmış sevgililer arasında yapılmaktadır.

  • ÇİRİŞ BÜYÜSÜ NE AMAÇLA YAPILIR?

Şayet elimizde sevdiğiniz kişiye ait yakacak herhangi bir giysi veya eşyası yok ise kullanılır.  Manevi bağlar tamamen kopmuş ise, hatta kırgınlık seviyesinden çıkmış, düşmanlık baş göstermiş , aşk sevgi nefrete dönüşmüş ise, yedirme içirme olanağınız da ortadan kalkmıştır. Bu gibi durumlarda uzaktan tesirini görebileceğimiz bir gideni geri getirme işlemi yapılmalıdır. AYRILIK SÜRECİNİN UZAMIŞ OLMASI, AYNI ZAMANDA KİŞİNİN NEFSİNİN BİR BAŞKASINA UYANMAMASI    açısından KİRİŞ VEYA ÇİRİŞ BÜYÜSÜ geri döndürme işlemlerinde önemli bir yer tutar.

KİRİŞ İPİ CELBİ NASIL HAZIRLANIR?

    Sevgiliyi ve eşi uzaktan bağlama olarak yapılan kiriş ipi celbi, özellikle havas grubunun bilinmediği, yani doğum tarihlerinin kesin ve tam olarak bilinmediği durumlarda, ve diğer işlemleri sonuç vermediği durumlarda kullanır. Bunun için her Arabi ayın ilk Cuma günü beklenir. Bu günden önce kurutulmuş olan kiriş ipi birkaç gün sirkeye yatırılarak yumuşaması beklenir.

            Ayrıca önemli bir husus ise bağlanacak olan erkeğin veya kadının anne isimlerinin de bilinmesidir.

            Arabi ayın ilk Cuma günü tenha bir köşede, mümkünse karanlık veya loş bir ortamda, kiriş ipine okunacak dualar  ve isimler ile sırayla 7 düğüm atılır. Her bir düğümün üzerinde farklı dua okunmuştur. Her bir düğümü atarken ayrıca çalışmış olduğunuz medyum sizin anne isimlerinizi ve kendi isimlerinizi de kullanarak, manevi varlıkları devreye sokarak  işleme niyet eder.  Tek başına okunmuş ve düğüm atılmış kiriş sonuç vermeyecektir.

            Bundan sonra geriye kalan, düğümlenmiş kirişi size güvenle ulaştırmak ve sizin onu ağır bir taşın altına, ayak basmayacak ve kaybolmayacak uygun bir yer seçip, has niyet ile, yerleştirmek olacaktır.

KİRİŞ BÜYÜSÜ ETKİSİNİ NE ZAMAN GÖSTERİR?

            Bu işlem, kiriş düğümü size ulaştırıldıktan ve siz onu uygun gün ve zamanda, anne isimleri ve bağlanmasını istediğiniz kişinin ismi ile niyetle yerine yerleştirdiğiniz zaman etkisi başlar. Öncelikle kişi size içten içe özlem duymaya başlar, ayrılık kararından zamanla pişman olmaya, ve yanlış ve acele bir karar verdiğini düşünmeye başlar.  Çünkü bu süreçte nefsi başka bir kimseyi kabullenmez. Burada ek olarak devreye uygun bir sıcaklık işleminin de sokulması, geri döndürme sürecini hızlandıracaktır.

KİRİŞ BÜYÜSÜNÜN ETKİSİ ÇABUK GEÇER Mİ? NASIL İPTAL EDİLİR?

            Kiriş düğümleri güvenli bir yere yerleştirildikten sonra, eğer onu oradan çıkaran kimse olmamış ise etkisi devam eder. Zamana karşı etkisi kolay geçmeyen, ve iptali hayli zor bir işlemdir.

            Saygıdeğer ziyaretçim, bu makalemde, size Kiriş ipi celbi adıyla da anılan işlemden eksiksiz ve doğru bilgiler vererek, aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye çalıştım. Bu gibi işlemlerde önemli olan doğru zamanda ve doğru işlemin seçilmiş olmasıdır. Gerek Havas işlemleri olsun, gerekse diğer konularda aklınıza takılan tüm soruları bana İLETİŞİM NUMARAM OLAN 0542 770 26 02 NO’LU HATTIMDAN arayarak, veya WHATSAPP’TAN ULAŞABİLİRSİNİZ. Yaşantınızda ayrılığın olmadığı, huzur ve mutluluk dolu günler dilerim. Saygılarımla….

            MEDYUM BAHAR HOCA

           

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*