PAPAZ BÜYÜSÜ NEDİR VE NASIL YAPILIR?

Medyum Bahar Hoca

Kıymetli okurlarım, bu haftaki makalemde sizlerle, hakkında çokça kulaktan dolma bilgiler edinilen PAPAZ BÜYÜSÜ hakkında bilinmeyen gerçekleri açığa çıkarmaya çalışacağım. Öncelikle papaz büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne amaçla yapılır ve papaz büyüsü yapılırken hangi materyaller kullanılır, kimler papaz büyüsü yapabilir bunları irdeleyelim.

      Papaz Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Saygıdeğer ziyaretçim, papaz büyüsünün belirli iki yapılış amacı mevcuttur. Bunlardan birincisi sevdiğiniz erkeği veya kadını kendinize bağlamaktır. Yani sizden ayrılmak isteyen veya ayrılmış olan erkeği geri döndürmek amaçlı yapılır. İkincisi ise iki kişiyi ayırmak, soğukluk vermek ve bağları kopartmak amaçlı yapılır. Aslında en çok başvurulan cinsi de budur. Günümüzde bu büyünün etkisiyle ayrılmış dağılmış olan birçok yuvaya rastlamaktayız. Gerek ayırma amaçlı olsun, gerekse bağlama amaçlı olsun, bu işlem son derece kuvvetli, aynı zamanda çok riskli bir işlemdir ki maruz kalan kişinin üzerindeki etkileri muazzamdır.

     Papaz büyüsünü kimler yapabilir?

Halk arasında yaygın bir kanı vardır ki son derece yanlıştır. Bu da şudur, papaz büyüsünü sadece papazlar yapabilir. Hayır. Bu işlem aslen papazlar tarafından yapılmakta olup, işinin ehli hocalar tarafından da yapılabilmektedir.

Aynı şekilde bozumu yani iptali de bir hoca tarafından mümkündür.

     Papaz Büyüsü Gerçek midir? Böyle bir büyü var mıdır?

Evet sevgili okurlarım, papaz büyüsü diye bir gerçek vardır ve muhakkaktır. Gerek ayırma gerekse bağlama konusunda bu tür bir işleme maruz kalmış yüzlerce insan tanımış bulunmaktayım. Bu tür bir işlemin üzerinizde olup olmadığı yapılan rahmani bakımlar ile anlamak mümkündür. Rahmani bakım yaptırmak için ise gerekli olan bilgilerin neler olduğunu daha önceki makalemde sizlerle paylaşmıştım.

     Papaz büyüsü yapılırken kişiye ait hangi materyaller kullanılır?

Sevgili kadim dostlarım, papaz büyüsü yapılırken yaptıran kişiye ait kan, saç, tırnak, sperm gibi kişiye ait materyaller kullanılmaktadır.

     Kendimde büyü olduğunu nasıl anlarım?

  1. Daha önce şiddetle geçimsizlik yaşadığınız ve ayrıldığınız birisini aradan kısa süre geçtikten sonrasında şiddetle düşünüyorsanız ve ondan kopamıyorsanız,
  2. Bu kişi sık sık rüyalarınıza giriyorsa
  3. Rüyalarınızda ayrıca gri veya siyah temalı görüntüler ile hayvanları, özellikle yılan fare gibi hayvanları ve sürüngenleri görüyorsanız
  4. Gece uykunuzda huzursuzluğunuz, sık uyanmanız, derin uykuya dalamamanız var ise
  5. Normal hayatınızda ise bir takım takıntılar son zamanda baş gösterdi ise
  6. Kendisinden nefret etseniz bile, hata yaptığınızı bilseniz bile, ayrıldığınız kişiyi tekrar arama ve barışma isteği duyuyorsanız
  7. İş hayatınızda ve kısmetinizde birtakım engeller üst üste ortaya çıkıyorsa

Bu gibi belirtilerin birçoğu sizde var ise papaz büyüsüne maruz kalıp kalmadığınızı anlayabilmek için rahmani bir bakım yaptırmanızı kanımca tavsiye ediyorum. Rahmani bakımların nasıl yapıldığını daha önceki makalelerimde yazmıştım. Rahmani bakım için anne adınız, kendi adınız ve resminiz yeterli olacaktır.

            Papaz Büyüsü Kaç günde Etkili olur?

Amacına uygun olarak yapılan işlemler sonucunda, size mutlaka bir kargo gönderilecektir. Bu kargoda çıkanları size söylenen şekilde yaptıktan sonra, papaz büyüsü ortalama 2 hafta içinde etkisini göstermeye başlar. Özellikle yedirme içirme anlamında bir işlem yapıldıysa, bu süre ilk değişimlerin ortaya çıkması için yeterli bir süreçtir.

Ayırmak amaçlı yapılan papaz işlemde de yine etkiler aynı süreçte olmaya devam eder. İki hafta aradaki bariz soğukluğun başlaması için beklenen süreçtir.

            Papaz büyüsüne karşı koruma yapılır mı?

Bir kişide papaz büyüsü olduğunu anladıktan sonra, kişinin üstündeki bu ağırlığın kaldırılması işlemin iptali ile olur. Büyünün iptali için Süryani dilinde yapılan duaların yapılması gerekmektedir. Çünkü bu büyü Süryani dilinde yapılmaktadır. Ardından bir daha tekrarlanmaması için kişiye özel bir koruma yapılması çok yerinde bir davranış olacaktır.

Sevgili gönül dostlarım, bu makalemde sizlere papaz büyüsü ile ilgili bilmek ve sormak istediklerinizi yanıtlamış bulunuyorum. Fazla detaya girmeme sebebim her zamanki gibi yanlış uygulamalara mahal vermemek içindir. Ayrıca merak ettiğiniz her türlü soruyu tek iletişim numaram olan 0542 770 26 02 ‘den arayarak, mesajla veya whatsapp’tan sorabilirsiniz. En derin saygılarımla. Medyum BAHAR HOCA

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*