AYIRMA BÜYÜSÜ VE SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Sitemizin sevgili ziyaretçisi, bu makalemde sizlere ayırma büyüsü, soğutma büyüsü nedir ve nasıl yapılır, çeşitleri nelerdir gibi çok sorulan sorulara değinmek istiyorum. Gerek gönül ilişkilerinde olsun, gerekse ailevi ilişkilerde olsun, bazı durumlarda iki kişinin aşırı yakınlığı veya hayatımızdaki varlığı bizi rahatsız eder ve mutluluğumuza gölge düşürür. Bu gibi durumlarda o kişinin kendi rızasıyla ayrılması için yapılabilecek büyüler mevcuttur.

            Ayırma büyüsü çeşitleri nelerdir?

                Bu büyülerin başında domuz yağı büyüsü ve ölü toprağı büyüsü gelmektedir. Bu büyülerin uygulanış amacı o evde yaşayan kişileri birbirinden önce ölü gibi soğutmak, ardından ilişkilerini ebediyen kopartmak ve bir daha yüz yüze gelmeyecek hale getirmektir. Diğer ayırma büyüleri ise dardağan tohumu büyüsü ki ılgın tohumu büyüsü olarak da adlandırılır, çürük yumurta büyüsü, papaz büyüsü, bıçak büyüsü, hardal tohumu büyüsü, ters kaşık büyüsüdür.

  • Domuz yağı büyüsü – Saf katkısız domuz yağına okunacak belirli sureler ile iki kişinin birbirinden kısa sürede ayrılması için ev mahaline uygulanacak olan ayırma büyüsüdür.
  • Ölü toprağı büyüsü – Yapılacak olan kişinin cinsiyetine göre erkek veya bayan mezarından alınan toprağa okunacak olan sure ve ayetler ile birlikte yapılan, ev veya işyeri mahaline uygulanan çok tesirli bir ayırma büyüsüdür.
  • Dardağan Tohumu büyüsü – Ilgın tohumu büyüsü de denilen işlem, bir evin içinde yaşayan herkesi etkileyen, o evde yaşayanları darmadağın eden çok etkili fakat tehlikeli, daha çok intikam için yapılan bir büyüdür. Ev veya iş yeri mahaline uygulanabilir.
  • Çürük yumurta büyüsü – İki adet siyah tavuk yumurtasının sıcakta bekletilip kokması sağlandıktan sonra belli ritüellerden geçirilip mezara ayrı ayrı gömülmesi şeklinde yapılan etkili bir ayırma büyüsüdür.
  • Papaz büyüsü – Ev veya işyerine yaklaşma imkanı olmayan durumlarda uzaktan tesirle iki kişinin birbirinden soğuması ayrılması için uygulanan bir ayırma büyüsüdür.
  • Bıçak büyüsü – Ev mahaline girilebilecek durumlarda yapılan genelde iki eşin ayrılması için uygulanan, aradaki tüm bağları bıçak gibi kesmesi için yapılan tesirli bir ayırma büyüsüdür.
  • Hardal tohumu Büyüsü – Aynı dardağan tohumu büyüsü gibi, bir evin içinde yaşayan herkesi etkileyecek olan kuvvetli bir ayırma büyüsüdür.
  • Ters Kaşık Büyüsü – Ev veya işyeri yakınlarına ulaşmanın mümkün olmadığı durumlarda yapılan, iki adet şimşir kaşıkla ve kişiye özel tılsımlar ile hazırlanan, mezara gömülmesi gereken çok kuvvetli bir ayırma büyüsüdür.

Ayırma büyüsü nasıl etki eder?

Gerek uzaktan etkiyle yapılmış olsun, gerekse ev veya işyeri çevresine yapılmış olsun, iki kişi için yapılmış olan ayırma büyüleri okuma ve işlem ritüelleri bittikten ve uygulaması tamamlandıktan sonra etki etme süreci başlar. Okuma sürecinde devreye sokulan ve yardımı istenen sufli varlıklar vasıtasıyla iki kişinin önce arası ve duyguları soğutulur, sonrasında ise birbirine tahammülü kalmaz ve şiddetli tartışmalar ortaya çıkar. En sonunda ilişkileri biter ve birbirlerini bir daha görmek istemezler. Bu bekleme sürecinde yapılacak olan periyodik bakım seanslarıyla durumları kontrol altında tutulur.

            Sevgili ziyaretçim, bu yazımda sizlere ayırma büyüleri ve çeşitleri hakkında  ön bilgi vermek istedim. Tüm ayırma büyüleri ile ilgili detaylı bilgileri yakın zamanda tek tek sayfamızdan takip edebilirsiniz. Huzurlu ve mutlu yarınlarınız olsun

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*