BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Sitemizin sevgili takipçileri, bu yazımda sizlere bağlama büyüsü nedir, bağlama büyüleri ne için yapılır, kimlere yapılabilir, bağlama büyüsü yapmak için neler gereklidir gibi bana en çok danışılan konulara değineceğim.

            Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki, bağlama büyüsü yapmak için illa iki kişinin ayrılmasına gerek yoktur. İkili ilişkilerin henüz başında iken veya beraber iken, soğukluk esnasında da yapılabilir. Yeter ki iki kişinin bilgileri yeterli olsun.

                Bağlama büyüsü iki kişinin birbirini sevmesi, bağlanması, ikili ilişkilerin zorluklarında ayrılığı düşünmeden zorluklarla başa çıkabilmesi, eğer ayrı iseler özlemesi ve barışma arzusu duyması için yapılır. Ayrıca kadınlık bağlama, veya erkeklik bağlama olarak nefis bağı şeklinde de yapılabilir.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır?

                Öncelikle bağlanması istenen kişiyle ilgili derin ve detaylı bir bakım çalışması yapılması gerekmektedir. Böylelikle o kişinin sizin hakkınızdaki duyguları, hayatında olup bitenler hakkında bilgi sahibi olabilir, nasıl bir yol ve yöntem izleyeceğimize karar verebiliriz. Çünkü çok sayıda bağlama büyüsü çeşidi bulunmaktadır.  Ayrıca yıldızname bakarak iki kişinin birbiriyle olan yıldız uyumu  yani yıldız dengesi de gözden geçirilmelidir. Bundan sonra yapılacak olan şey, hangi işlemin uygun olduğuna karar vermektir.

                İşlemin uygunluğu kadar önemli bir husus ta uygulamanın uygunluğudur. Yani yedirip içirerek yapılan büyü mü uygulanacağı, yoksa uzaktan tesir ile mi etki sağlanacağıdır.  Eğer ki bağlanacak kişinin sizin elinizde atlet, gömlek, çamaşır gibi bir giysisi varsa bunu mutlaka belirtiniz. Bu gibi kişisel materyallere uygun bir işlem mutlaka vardır.

         Bağlama Büyüsü Çeşitleri nelerdir?

                Uzaktan tesir ile yapılacak işlemlerin başında papaz büyüsü, kaşık büyüsü, atlet büyüsü, yarasa kanı büyüsü, kiriş büyüsü yani erkeklik bağlama büyüsü gelir. Bunlardan hangisinin sizin için uygun olduğuna medyumunuz bakım sonrasında sizin için karar verecektir.

                Yedirerek yapılan büyülerin başında adet kanı büyüsü ya da diğer adıyla hayız kanı büyüsü ve tırnak büyüsü gelir. Bütün bu işlemlerin detaylı bilgilerini, tek tek diğer makalelerimde ayrıntılı olarak açıklayacağım. Bu nedenle sitemizi takip etmeye lütfen devam ediniz.

         Bağlama büyüsü için neler gereklidir?

                Geri getirme büyülerinin hemen hepsinde gerekli olan bilgiler, iki kişinin anne adı, yüz gözükecek şekilde birer adet fotoğrafı, iki kişinin ismi ve yıldıznamenin bakılabilmesi için gün ay yıl şeklinde doğum tarihleri yeterlidir.  Az önce bahsettiğim gibi, örneğin kirli atlet büyüsünde gerekli olan kişini evli veya bekar olma durumuna göre kirli veya temiz atleti veya giysisidir.

Bağlama büyüsü nasıl etki gösterir?

                Bakımdan sonra doğru işleme karar verdikten sonra sıra uygulamaya geldiğinde gerekli malzemeler medyumunuz tarafında temin edildikten sonra uygun gün ve saatte işlemleriniz başlatılır. Okuma ve yazma ritüelleri bittikten sonra kargonuz size güvenli bir şekilde ulaştırılır. Whatsapp yoluyla gönderiler niyet etme ve uygulama ses kayıtları ile birlikte, sizin için belirlenmiş uygun gün ve saatte uygulamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Yapamayacağınız durumlarda vekaleten işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda işlemin uygulama anına ait size özel çekilen video ve fotoğrafları lütfen isteyiniz.

                Bağlama  işlemleri cinsine göre yapıldıktan sonra ortalama bir hafta içinde etki göstermeye başlar. Bağlanan kişinin içinde size karşı duyulan özlem ve arama isteği artar, ayrıca uykuları da size bağlanır. Rüyasında sık sık sizi görmeye başlayacaktır. Bizim istediğimiz şekilde tam olarak tutma aşaması bundan sonra başlar.

Bağlama büyüsü yapılan kişide nasıl belirtiler olur?

                Bir kişide bağlama işlemlerinden herhangi birisi yapılmış ise, o kişi bağlandığı kişinin haricinde bir başkası ile birlikte olamaz çünkü olmak istemez. İçinde daha önce tereddütleri varsa bunu yener, ayrılık isteği varsa bundan vazgeçer, bir başkası ile birlikteliği varsa bu ilişkiye tam konsantre olamaz, bağlandığı kişiyi unutamaz ve ona dönmek ister. Yani kalbiyle muhabbetiyle, aşkı sevgisi, hürmetiyle size bağlanmış olur ki bu herkesin arzu ettiği bir şeydir.

Bağlama büyülerinin esas amacı ilişkilerin kopma noktasına bile gelse ebedi ayrılığın engellenmesi ve ömürlük bağlanmanın gerçekleşmesidir.

                Sevgili okurlarım, bu yazımda genel olarak bağlama büyüsünün ne olduğunu ve neden yapıldığını anlatmak istedim.  Bu konuda ve diğer tüm işlemler konusunda aklınıza gelen soruları bana iletişim numaramdan arayarak veya mesaj çekerek sorabilirsiniz. Tüm dileklerinizin kabul olunduğu mutlu yarınlar dilerim.

2 yorum

  1. Gercekten cok güçlü hocadir Bahar hocam bende ilk baslarken yinede deniyim diye basladim dun 1 sene önce bosandigim esimle dün barıştık hocam Allah size hep güç sağlık versin ömrüm boyu dua ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*