Medyum Bahar Hoca Kimdir?

Medyum Bahar Hoca 24 Nisan 1977 tarihinde İstanbul ili Üsküdar ilçesinde doğmuştur. İlk orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde yapmıştır. Halen İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde ikamet etmekte olup evli ve 1 çocuk annesidir.

Havas ilmine olan ilgisi 15 yaşında başlayan Medyum Bahar Hoca, bu dönemde çeşitli havas kitapları okumaya başlamış ve ardından 1995 yılından itibaren 30 yıllık bir havas hocası olan Çanakkale ili Gelibolu ilçesindeki Hamit Boran Hocaefendi’nin nezaretinde havas eğitimine başlamıştır. Kendisinden hadim ve hüddam elde etme ve hadimlerle iletişime geçme, manevi bakım yapma, rahmani işlemler yapma, büyü bozma gibi konularda eğitim ve el almıştır.

Medyum Bahar Hoca hastalarının tüm manevi bakımlarını telefonda gerçekleştirmektedir. Detaylı, özenli ve manevi olarak tabiri caizse nokta atışı yaptığı bakım seansları ortalama 45 dakika sürmekte olup, bakım için gerekli olan bilgiler baktıracak olan kişinin resmi, anne ismi ve kendi ismidir. Manevi bakım sürecinde kendisine cevap bulmakta zorlandığınız tüm soruları çekinmeden sorabilir, işlemler konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Manevi bakım sonrasında kişisel sorunlarınızın üstesinden gelmek için rahmani işlemler gerekebilir. Örneğin sevdiğinden ayrılmış olan bir kişi ayrılık sürecinin herhangi bir döneminde sıcaklık, bağlama, vefk gibi işlemler talebinde bulunabilir. Veya kendilerine daha önceden yapılmış olan bir büyüye ve negatif etkilerine maruz kalmış bir hasta gelebilir. Bu durumda manevi bakım sonrasında yapılmış olan büyüyü bozup, daha sonrasında ise kişiye özel kuvvetli bir koruma hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

Medyum Bahar Hoca’nın tüm çalışmaları rahmanidir. Rahmani olmayan çalışmalar günah olması ve kişinin sonraki hayatında musallata sebebiyet vereceğinden şeytani çalışmalar için ısrar edilmemesi önemle rica edilir.

Medyum Bahar Hoca tüm bakım ve işlemlerini ulvi hadim ve hüddamlar vasıtası ile yapmaktadır. Aşk muhabbet ve sıcaklık üzerine tüm rahmani işlemler, ayrılıklar sonrası geri döndürme işlemleri, kara büyü dahil bozulması

en zor büyüleri bile iptal-i sihiri, işyerinize veya size özel bereket vefki çalışmaları, size rahatsızlık ve zarar veren kişilerin şerrinden korunmak için ve o kişiyi kendinizden uzaklaştırmak için yapılacak tefrik-i ala işlemleri, her türlü bedensel ve ruhsal hastalıklar için şifa vefkleri, cin ve musallat tedavisi ve daha sonrasında korunması konusunda kendisinden yardım talep edebilirsiniz. 20 yılı aşkın tecrübesi, titiz çalışma prensibi ve yardımsever kişiliği ile güvenebileceğiniz sırdaş bir havas hocasıdır.